خدمات عروس

اهدای تجربه آرامش در بهترین روز زندگی یک عروس تخصص ماست

انتخاب سالن زیبایی و عروس سرای وارین شب رویاهایتان را با آرامش بیشتر و زیبایی بی نظیری همراه می کند. اهدای تجربه آرامش در بهترین روز زندگی یک عروس تخصص ماست؛ این جمله را جدی بگیرید لطفا! اصلا کدام آدمی را می شناسید که بارها و بارها به خودش در جشن عروسی اش فکر نکرده باشد؟! کدام دختر را می شناسید که بارها و بارها خودش را در لباس های مختلف عروس تصور نکرده باشد؟! یا جلوی آینه به آرایش عروس فکر نکرده باشد؟! فکر می کنید چرا؟! چون عروس بودن در یک شب خاص، آن هم برای شروع یک زندگی رویایی، یعنی در کانون توجه همه بودن... انگار حق هر آدمی است که یک شب از عمرش را مرکز جهانِ اطرافش باشد. پس با انتخاب وارین در عروسی خود به همان شکل رویایی بدرخشید.

خدمات ناخن

دست و ناخن ها نشان دهنده میزان علاقمندی شما به زیبایی هستند. وارین داشتن ناخن های مرتب و تمیز را به شما هدیه می دهد تا با دست های زیبای خود بدرخشید.

مانیکور ناخن ها شما را شیک و مرتب می کند. انتخابتان کدام است؟! مانیکور ساده، پارافین تراپی دست یا مانیکور به همراه ژلیش ناخن؟!

خدمات اصلاح و ابرو

یک ابروی پرپشت، خوش‌فرم و خوش‌حالت آرزوی هر بانویی است امّا برای رسیدن به چنین آرزویی باید به اصلاح و تقویت ابروی خود بها بدهید.

مژه ها یک آرایش واقعی را برای چشمانتان رقم می زند. اکستنشن مژه یا لیفت و لمینیت و بوتاکس آنها می تواند به شما و چشمانتان رنگ و لعاب تازه ای به ارمغان بیاورد.
ابروها آن دو خط زیبای محافظ چشم را که می شناسید! برای قرینه سازی تخصصی و زیبای ابروهایتان چه برنامه ای دارید؟! یک اصلاح درست، میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ؟! ما می توانیم به شما بهترین مشاوره را داده و در نهایت اجرایی اش کنیم

خدمات مو

مو از مهم ترین اجزای صورت است که باعث زیبایی می شود. شما می توانید با خیال راحت بلندی و کوتاهی، پرپشتی، رنگ، حالت، باز و بسته بودن مو که همه زیبایی شما را تضمین می کند به عروس سرای وارین بسپارید.

اکستنشن مو تغییری یک شبه است. موهای کوتاه یا کم حجمی دارید؟! می خواهید برای یک مهمانی بزرگ متفاوت ظاهر شوید؟! اکستنشن مو به مو شما را زیباتر می کند. یک شبه موهای کوتاه خود را بلند کنید و در هر حمعی همه را متعجب کنید.

خدمات پوست و درمان

زیبایی صورت یک زن با جنس پوست، طراوت، تقارن، نوع آرایش و اندازه تمیزی آن ارتباط مستقیم دارد. پس همین امروز برای رسیدن به این زیبایی استارت بزنید و داشتن صورتی بی نقص را با وارین تجربه کنید.

داشتن پوست صاف و بی مو در استانداردهای زیبایی شناسانه جهان امروز اهمیت زیادی دارد. خدمات اپیلاسیون حرفه ای وارین آرامش شما را در زیبایی همیشگی می کند.

همـــکاران مـــا